Продаж майна боржників банків через офіційні майданчики ProZorro

Продаж об’єктів банкрутства може бути здійснений дуже швидко та відкрито через систему електронної комерції «Prosoro». Це найкращий варіант, оскільки він повністю виключає можливість створення корупційних схем і є загальнодоступним для всіх. З 2018 року Prozorro.Sales — це найбільший та найінноваційніший проект у сучасній Україні, що пропонує чесні та відкриті електронні пропозиції щодо продажу етнічної та державної власності. Переглядаючи статистичні дані, стає очевидним, що найбільшим пакетом акцій, придбаним через прогресивну систему сьогодні, був продаж Hyvenia на суму 777 мільйонів.

Процес продажу об’єктів банкрутства через систему Prozorro.Sale.

21 жовтня 2019 року було прийнято новий кодекс, який передбачає процедури банкрутства в Україні. Нові зміни матимуть прямий вплив на ставлення компаній-позичальників, які залишаються в позиці за кредитним договором. Цей кодекс передбачає кардинальні зміни. Звідси ви можете придбати невдалі об’єкти за вищою ціною за допомогою спеціально сертифікованих та авторитетних веб-сайтів.

Були внесені зміни щодо створення нової дворівневої електронної системи торгів шляхом підключення до системи офіційного веб-сайту з великим досвідом проведення відкритих аукціонів. Продаж нерухомості, що зазнала невдачі, входить до статті 69 Кодексу про банкрутство України.

Завдяки цим змінам прозорий метод продажу став дуже актуальним та простим у використанні як більш сучасний та вдосконалений метод електронних торгів. Надання джерел здійснюється через офіційні платформи, такі як Українська універсальна біржа, що сприяє продажу невдалих об’єктів нерухомості.

Сьогодні в системі Prosoro https://sale.ueex.com.ua/filter/arrested-property вдається проводити відкриті аукціони з продажу етнічного та державного майна, до якої залучається велика кількість юридичних осіб та приватних підприємців. Досвід, накопичений у цей період, показує, що система працює дуже швидко та ефективно. За три роки служби він уклав велику кількість подібних угод з продажу об’єктів банкрутства, в тому числі мультимільярдера Річня.